Späť

Nová kolekcia zimných čiapok a čeleniek GEKON® ❤ Wintertime

Sme radi, že vám v novej zimnej sezóne 2019/2020 môžeme predstaviť novú exkluzívnu kolekciu zimných čiapok a čeleniek z edície GEKON® ❤ Wintertime, ktoré sú vyrobené z funkčného materiálu Climax® effect wool+.

Nová kolekcia zimných čiapok a čeleniek GEKON® ❤ Wintertime

Dizajn čiapok a čeleniek edície GEKON® ❤ Wintertime

Keďže je nová kolekcia čiapok a čeleniek GEKON® určená pre zimné obdobie, pripravili sme svieže a farebne pútavé dizajny, ktoré nepochybne vyniknú v zimnom zasneženom prostredí. V zimnej kolekcii "GEKON® loves Wintertime" variujú dva hlavné grafické prvky – snehová vločka a text GEKON® ❤ Wintertime. Tým sme chceli vyjadriť, že aj v GEKONe máme pozitívny vzťah k zime a oceňujeme jej krásu, ktorú môžeme vnímať pri rôznych zimných aktivitách, či už v prírode alebo aj v mestskom prostredí.

Ak patríte medzi aktívnych ľudí, ktorí radi zlaďujú svoj outfit, veríme, že si z našej pestrej a farebne sviežej ponuky zimných čiapok a čeleniek GEKON® určite vyberiete.

Materiál Climax® effect wool+

Zimnú kolekciu čiapok a čeleniek sme pripravili z na dotyk príjemného a kvalitného materiálu Climax® effect wool+. Vďaka hustejšiemu česanému vlasu na rubovej strane, táto verzia oproti materiálu Climax® effect wool ponúka väčší tepelný komfort v chladnom či mrazivom počasí. V nestálom zimnom a často veternom počasí oceníte aj jeho vetruvzdorné vlastnosti.

Veríme, že vás naša nová exkluzívna kolekcia zimných čiapok a čeleniek GEKON® ❤ Wintertime oslovila, a radi využijete naše produkty pri svojich zimných aktivitách. Sme tu pre vás od roku 2004 a vaša spokojnosť je pre nás odmenou.

Váš GEKON tím

  • Add to Phrasebook
    • No word lists for Czech -> Slovak...
    • Create a new word list...
  • Copy
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×