Čiapka na zimu GEKON® Red Sport Running

Čiapka na zimu GEKON® Red Sport Running

Čiapka na zimu GEKON® Red Sport Running z funkčného materiálu Climax®Čiapka GEKON® Red Sport Running je vetruodolná, veľmi ľahká a priedušná športová čiapka z funkčného materiálu

14,90 € s DPH

Kód multifunkčnej šatky: 82

Výrobca: GEKON sport & work L-TEX com s.r.o.

Čiapka na zimu GEKON® Red Sport Running z funkčného materiálu Climax®


Čiapka GEKON® Red Sport Running je vetruodolná, veľmi ľahká a priedušná športová čiapka z funkčného materiálu Climax®. Výborne sedí na hlave, neomína a poskytuje požadované pohodlie pri akejkoľvek činnosti ako je napríklad beh, korčuľovanie, bežecké lyžovanie, bicyklovanie atď.

Športovci, ktorí čiapky GEKON® už používajú výborne hodnotia tepelný komfort, ktorý zaručuje funkčný materiál Climax®. Vďaka nemu nerobia ťažkosti ani náhle zmeny teploty. Materiál CLIMAX® je príjemný pri dotyku s pokožkou aj na omak. Vyniká najvyššou kvalitou, ktorá sa odráža v špičkovej úrovni finálnych produktov. Je vyrábaný zo 100% Micro polyesterových vlákien zaručujúcich optimálnu jemnosť. Výborné dosiahnutie tepelného komfortu je vďaka počesaniu z vnútornej strany materiálu.

Čiapka spoužíva aj pod prilbu, so svojou minimálnou hmotnosťou sú dokonalou ochranou pred nepriazňou počasia.

Podeľte sa s nami o Vaše úspechy!

Použite v píspevkoch na sociálnych sietiach hashtagy #iamgekon alebo #multifunkcnasatka a my Vás príjemne prekvapíme! Tvorme spolu krásny svet v krásnom oblečení!

Materiál: Climax®
Farba: cyklámenová
Nite: kvalitné nemecké nite AMANN®
Odporúčame pre: športové oblečenie, oblečenie pre voľný čas

Podeľte sa so skúsenosťami o tomto produkte - recenzia

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Slovenské ruky vytvorili aj toto oblečenie!

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×