Zimná športová čelenka GEKON® DBC z funkčného materiálu Climax® effect wool+

Zimná športová čelenka GEKON® DBC z funkčného materiálu Climax® effect wool+

Nové v našej ponuke!

Nová športová čelenka GEKON® DBC (darkblue-blue-contour) vo farebnom prevedení tmavomodrá/modrá je vyrobená z funkčného materiálu Climax® effect wool+.

8,50 € s DPH

12,50 € s DPH Zľava 32%

Výrobca: GEKON sport & work L-TEX com s.r.o.

Nová športová čelenka GEKON® DBC (darkblue-blue-contour) vo farebnom prevedení tmavomodrá/modrá je vyrobená z funkčného materiálu Climax® effect wool+. Je z radu našej exkluzívnej zimnej edície a má silný potenciál byť skvelým funkčným a estetickým doplnkom na vašich zimných dobrodružstvách na snehu, ľade, alebo zimnej turistike, či behu. Univerzálna farebná kombinácia ponúka široké možnosti zladenia s outfitom, rovnako pre ženských, ako aj mužských nadšencov aktívneho života.

Materiál Climax® effect wool+

Čelenky zhotovené z česaného materiálu polyester/elastan majú vďaka česaniu jedinečnú schopnosť tepelnej izolácie. Zabezpečené je maximálne pohodlie a odvod vlhkosti z povrchu hlavy. Tvarovú stálosť výrobkov zabezpečuje originálny elastan LYCRA. Materiál effect wool+ má oproti verzii effect wool dlhší vlas, ktorý je ideálny do chladných či mrazivých podmienok. Okrem chladu vás ochráni aj pred silným studeným vetrom.

Materiál: Climax® effect wool+
Farba: tmavomodrá/modrá
Odporúčame pre: Zimné športové aktivity, ako napríklad korčuľovanie, beh na lyžiach, zimná turistika, beh

Podeľte sa so skúsenosťami o tomto produkte - recenzia

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Slovenské ruky vytvorili aj toto oblečenie!

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×