Zimná športová čelenka GEKON® Snowflake VRO z funkčného materiálu Climax® effect wool+

Zimná športová čelenka GEKON® Snowflake VRO z funkčného materiálu Climax® effect wool+

Nové v našej ponuke!

Nová športová čelenka GEKON® Snowflake VRO vo farebnom prevedení fialová/červená/oranžová z našej exkluzívnej zimnej edície je vyrobená z funkčného materiálu Climax® effect wool+.

8,50 € s DPH

12,50 € s DPH Zľava 32%

Výrobca: GEKON sport & work L-TEX com s.r.o.

Nová športová čelenka GEKON® Snowflake VRO (violet-red-orange) vo farebnom prevedení fialová/červená/oranžová je vyrobená z funkčného materiálu Climax® effect wool+. Je z radu našej exkluzívnej zimnej edície a má silný potenciál byť skvelým funkčným a estetickým doplnkom na vašich zimných dobrodružstvách na snehu, ľade, alebo zimnej turistike, či behu. Pri dizajnovaní trikolórnych farebných variácií sme mysleli na všetkých, ktorí radi ladia svoje doplnky so svojim športovým outfitom. Vďaka trom farbám máte rozšírené možnosti kombinácií oproti jednofarebným variantám.

Materiál Climax® effect wool+

Čelenky zhotovené z česaného materiálu polyester/elastan majú vďaka česaniu jedinečnú schopnosť tepelnej izolácie. Zabezpečené je maximálne pohodlie a odvod vlhkosti z povrchu hlavy. Tvarovú stálosť výrobkov zabezpečuje originálny elastan LYCRA. Materiál effect wool+ má oproti verzii effect wool dlhší vlas, ktorý je ideálny do chladných či mrazivých podmienok. Okrem chladu vás ochráni aj pred silným studeným vetrom.

Materiál: Climax® effect wool+
Farba: fialová/červená/oranžová
Odporúčame pre: Zimné športové aktivity, ako napríklad korčuľovanie, beh na lyžiach, zimná turistika, beh

Podeľte sa so skúsenosťami o tomto produkte - recenzia

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Slovenské ruky vytvorili aj toto oblečenie!

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×