Zimná športová čiapka GEKON® ❤ Wintertime White z funkčného materiálu Climax® effect wool+

Zimná športová čiapka GEKON® ❤ Wintertime White z funkčného materiálu Climax® effect wool+

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Nové v našej ponuke!

Nová športová čiapka pre dámy GEKON® ❤ Wintertime White vo farebnom prevedení biela so vzorom, je vyrobená z funkčného materiálu Climax® effect wool+.

14,90 € s DPH

22 € s DPH Zľava 32.3%

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: GEKON sport & work L-TEX com s.r.o.

Nová športová čiapka pre dámy GEKON® ❤ Wintertime White vo farebnom prevedení biela s modrofialovým vzorom, je vyrobená z funkčného materiálu Climax® effect wool+. Je z radu našej exkluzívnej zimnej edície a má silný potenciál byť skvelým funkčným a estetickým doplnkom každej ženy na zimných dobrodružstvách na snehu, ľade, alebo zimnej turistike, či behu. Farebná variácia bielej s modrofialovým vzorom poskytuje niekoľko možností zladenia s outfitom pre ženské nadšenkyne aktívneho života.

Materiál Climax® effect wool+

Čiapky zhotovené z česaného materiálu polyester/elastan majú vďaka česaniu jedinečnú schopnosť tepelnej izolácie. Zabezpečené je maximálne pohodlie a odvod vlhkosti z povrchu hlavy. Tvarovú stálosť výrobkov zabezpečuje originálny elastan LYCRA. Materiál effect wool+ má oproti verzii effect wool dlhší vlas, ktorý je ideálny do chladných či mrazivých podmienok. Okrem chladu vás ochráni aj pred silným studeným vetrom.

Materiál: Climax® effect wool+
Nite: kvalitné nemecké nite AMANN®
Odporúčame pre: beh, bežky, zimná turistika, trail, korčule, outdoor, lyžovanie, bicykel, skialpinizmus, horolezectvo a iné športy

Podeľte sa so skúsenosťami o tomto produkte - recenzia

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Slovenské ruky vytvorili aj toto oblečenie!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×